Sport-City

BLOG

Transmisje

LZS Rudziczka vs LZS Polonia Pogórze wynik 1:4 - 18 kolejka ligowa 70-90min meczu

Dzisiejszy mecz w którym nasza drużyna podejmowała w roli gospodarza zespół Polonii Pogórze zakończył się wynikiem 1:4. Wynik można by rzec rozstrzygnął się już w pierwszej połowie w której gościom udało się strzelić 3 bramki. Bramka na 0:3 padła tuż przed przerwą i podniosła poprzeczkę na odrobienie strat w drugiej połowie meczu. Tuż po przerwie nasz zespół stracił kolejną bramkę i w takiej sytuacji szykowało się na to że dzisiaj może dość do pogromu, lecz nagle nastąpił zwrot akcji gry całego zespołu. Nasza drużyna zaczęła przejmować inicjatywę i w krótkim odstępie czasu mogła paść już pierwsza bramka. Marcin Nowak uderzył mocno z 5 m od bramki lecz trafił prosto w bramkarza. Nasza drużyna nie przestawała atakować i przy kolejnej indywidualnej akcji w polu karnym został sfaulowany Mateusz Kruk i sędziemu pozostało wskazać punkt 11 m od bramki. Karnego na raty wykonał Piotrek Bełziuk i pierwsza bramka stała się faktem. Nasi zawodnicy starali się iść za ciosem lecz za każdym razem brakowało wykończenia akcji celnym strzałem lub troszkę precyzji. W ostatnich min meczu wynikł mógł podwyższyć Darek Klekociuk lecz strzał z woleja z 16 m od bramki okazał się niecelny. Do końca meczu wynik jednak nie uległ zmianie. Na pewno nasza drużyna poprawiła grę w stosunku do meczu z jesieni gdzie przegraliśmy z tą samą drużyną 6:0. Zapraszamy wszystkich na kolejny mecz za tydzień LZS Rudziczka będzie podejmować w roli gości LZS Czyżowice Skład naszej drużyny: Bramkarz: Arkadiusz Świerad Obrona: Piotr Bełziuk, Paweł Nowak, Sebastian Boczar, Dawid Hoinka Pomoc: Arkadiusz Duraj , Mateusz Kruk, Klekociuk Darek, Mateusz Wróblewski Atak: Daniel Górny, Marcin Nowak Zmiennicy: Dariusz Makowski, Michał Orzechowski, Dawid Chłap, Piotrek Bors W drugiej połowie nasza drużyna wykorzystała komplet zmian